Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Hızlı , Güvenilir, Garantili Servis, Bakım ve onarım hizmetleri.

 • Servis Hizmetleri:
  Servis taleplerinizin değerlendirilmesi; Santral modelinize göre Ms26 servisi, karel ms38 santral servisi, karel ms48 santral servisi, karel ms128 santral servisi, karel ms224 santral servisi , karel ds200 santral servisi ve karel ipg ip santral servisi olarak değerlendirilir. Servis talebinde bulunduğunuzda arızanız değerlendirilir ve santral modeline göre ilk etapta uzaktan kontrol ve müdahale yolları aranır.Karel Santral Servisi olarak dış hat arızalarında santrale bağlı dış hat kontrolleri yapılır olmayan hat için arıza kaydı bırakılır. Yetkilendirme ve telefon hattının servis dışı kalmış olması durumunda Karel Santral Perogramları kodları ile programlama yapılırak arıza giderilir.Parazit gürültü ve tesisat kaynaklı arızalarda yerinde servis hizmeti için teknik personelimiz tarafından ziyaret edilirsiniz.Hızlı ve garantili Karel Santral Servisi için arızanın tesbiti de müdahale edilmesi kadar önemlidir.
 • Kart Tamir ve Onarım:
  Telefon santrallerinizin arıza ve bakım durumunda santrali başka bir firmadan almış olsanız dahi bakımve kurulum  hizmeti verilmektedir.Telefon santralinizin kontrolu yapılır , arıza tesbit edilir yerinde tamir ve giderilme durumu yoksa tamir için alınıp karel genel merkeze gönderilerek tamiri yapılır.Garanti şartları uygunsa garanti kapsamında arıza tamiri gerekiyorsa değişimi yapılır.
 • Kart Değişim ve Konsinye Kart Desteği:
  Bazı durumlarda sistemin kesintisiz çalışabilmesi için kart değişimi veya santral kartlarının tamir edilebilmesi için genel merkeze gönderilmesi gerekmektedir.Bu süre zarfında sisteminiz kesintisiz çalışabilmesi için konsinye kartla destek verilerek santralinizin gereken kartlarının yerine konsinye kart takılır ve arızalı kart tamire gönderilir.Tamir süresi boyunca sisteminiz kesintiye uğramadan çalışır.
 • Telefon Santrali Satışı ve Keşif:
  Santral ihtiyaçlarınızda ve montaj taleplerinizde teknik personelimizden keşif isteyebilirsiniz.Yetkili personelimiz yerinde keşif yaparak ihtiyacınıza en uygun kapasite ve özelliteki santrali tesbit eder ve montajı için tekliflendirir.
Karel Santral Servisi

Servis Bölgelerimiz