Darıca Karel Santral Servisi

Darıca Karel Servisi
Darıca Karel Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi Hilal İletişim Sistemleri
Tel : 0216 392 34 34 & GSM : 0541 392 34 34

Daruca Karel Serisi Hilal iletişim sistemleri Darıca bölgesinde kaliteli hizmet ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.Çözüm ortağı olduğumuz işletmelere alanında katma değerli hizmet ve orjinal ürün tedariği yapmaktayız. ip analog telefon santrali satışı ve kurulumu, yapısal kablolama ve network sistemi, kamera güvenlik sistemleri, bina haberleşme ve interkom sistemleri, çağrı merkezi çözümleri gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz. Darıca karel yetkili servisi olmanın avantajlarını da kullanarak karel telefon santralleri yedek parça stoğu ile müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız.Üsküdar bölgesinde Karel Santral ihtiyacı olan müşterilerimize yerinde keşif hizmeti vererek, ihtiyacı olan ürünü doğru tesbit etmek, gerekirse yapısal kablolama yaparak iletişim ihtiyaçlarında çözüm ortağı olmaktayız.

Karel PS02 Adaptör Tamiri ve Değişimi
Darıca Karel Servisi olarak müşterilerimizin karel Ms26 ve Karel Ms38 Santralleri PS02 Adaptör arızlarında uygun fiyata tamirini yapmaktayız.Tamirini yaptığımız Karel PS02 Adaptör garantili ve uzun ömürlü olacak şekilde bütün bakımları yapılarak müşterilerimize ekonomik çözüm üretilir.


Darıca Karel Santral Kurulu

Karel telefon santralinin problemsiz ve uzun yıllar çalışması için kurulumunun dikkatli ve kurulum yönergelerine uyarak yapılması önem arz etmektedir.Kablo tesisatının ve kablolama alt yapısının uygun ve uzman kişlerce montajının yapılması gerekmektedir.Yetkili kişilerce yapılmayan santral kurulumları santralinizi garanti kapsamı dışı kalmasına sebebiyet verebilir.Darıca karel santral servisi olarak Karel ms48 , Karel Ms38, Karel Ms128, Karel Ms26 , Karel ds200, Karel ipg 500, ve ip1000 telefon santrallerinizi garantili kurulumunu yapmaktayız.Santralinizi bizden almamış olsanız dahi Servisimizden montaj ve demontaj işlemi hizmeti alabilirsiniz.

Darıca Karel Santral Bakım Onarım

Arıza ihbar ve servis taleplerinizde uzman ekibimiz tarafından kontrolleri yapılarak arızalı olduğu tesbit edilen Karel santral ve karel santral çevrebirimleri tamir için alınır. Bu süreçte iletişiminiz kesintiye uğramaması için sökülen santral yerine konsinye santral ve konsinye kart takılarak iletişiminiz kesintiye uğramaması sağlanır.Arızalı ürün üretici olan karel tarafından onarım işlemi yapılır. Karel telefon santrali onarım işlemi yapılmadan fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılarak sürpriz fiyatın önüne geçilir.Müşteri bu işlem sonrasından nekadar ödeme yapacağını bilir.Bakım ve onarımı yapılan santral ve santral çevrebirimi yerine takılarak servis kapatılır.Darıca karel servisi olarak bakım onarımını yaptığımız karel santral ve yedek parçaları garantili olarak yapılmaktadır. 6 ay içerisinde aynı arızanın tekrarlaması durumunda garantiden ücretsiz olarak yapılır.

Darıca İp Santral Kurulumu

Esnek yapı, avantajlı donanım ve sistem özellikleri, tümleşik iletişim uygulamaları, kurulum yönetim ve bakım kolaylığı, iletişim güvenliği, uzak ofis uygulamaları, dect ve mobilite, ivr ses kayıt, çaklu yapı Karel ip santrallerin özelliklerinden bir kaçıdır. ip santraller analog santraller den çalışma şekli ve yapı olarak faklıdır. Network bilgiside gerektirir bunun için kurulumunun uzman kişilerce yapılması önem arz eder. Karel Darıca servisi olarak ip santrallerinizin kurulumu karel tarafından eğitimini almış ve yetkilendirilmiş yetkili kişilerce yapılır.


Darıca Karel Servis Hizmetleri

 • Servis Hizmetleri:
  Servis taleplerinizde arıza kaydı bıraktığınızda yetkili servis personellerimiz tarafından aranarak arızanın tesbiti yapılmaya çalışılır uzak tan mudahale ile giderilebilecek programsal arızalar telefon desteği ve uzaktan erişim desteği ile giderilmeye çalışılır.Yerinde mudahale gerektiren durumlarda servis kaydı açılır ve en çabuk bir şekilde yerinde mudahale edilerek arızanın giderilmesi sağlanır.
 • Kart Tamir ve Onarım:
  Telefon santrallerinizin arıza ve bakım durumunda santrali başka bir firmadan almış olsanız dahi bakımve kurulum  hizmeti verilmektedir.Telefon santralinizin kontrolu yapılır , arıza tesbit edilir yerinde tamir ve giderilme durumu yoksa tamir için alınıp karel genel merkeze gönderilerek tamiri yapılır.Garanti şartları uygunsa garanti kapsamında arıza tamiri gerekiyorsa değişimi yapılır.
 • Kart Değişim ve Konsinye Kart Desteği:
  Bazı durumlarda sistemin kesintisiz çalışabilmesi için kart değişimi veya santral kartlarının tamir edilebilmesi için genel merkeze gönderilmesi gerekmektedir.Bu süre zarfında sisteminiz kesintisiz çalışabilmesi için konsinye kartla destek verilerek santralinizin gereken kartlarının yerine konsinye kart takılır ve arızalı kart tamire gönderilir.Tamir süresi boyunca sisteminiz kesintiye uğramadan çalışır.
 • Telefon Santrali Satışı ve Keşif:
  Santral ihtiyaçlarınızda ve montaj taleplerinizde teknik personelimizden keşif isteyebilirsiniz.Yetkili personelimiz yerinde keşif yaparak ihtiyacınıza en uygun kapasite ve özelliteki santrali tesbit eder ve montajı için tekliflendirir.

Karel Servis Bölgeleri