Gebze Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Gebze karel santral servisi

Gebze Karel Servisi
Gebze Karel Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi | Hilal İletişim sistemleri
Tel : 0216 392 34 34 GSM: 0541 392 34 34
Adres : Güzelyalı Mah. Murat Reis Cad. No:30/A Pendik

Gebze Karel Santral Servisi Hilal iletişim sistemleri olarak Gebze ilçemizin bütün bölgelerine uygun fiyat garantisi ile santral satışı, telefon santrali kurulumu ve servis hizmeti, kamera sistemleri kurulumu, yapısal kablolama, network hizmeti, bina haberleşme sistemleri, çağrı mnerkezi çözümleri, ip ve dect santral sistemleri alanında profosyonel hizmet vermekteyiz.


Gebze Santral Servis Hizmetlerimiz

Telefon santrali altyapı hizmetleri,
Telefon santrali kurulumu
Telefon santrali ve seli yanıt sistemi kurulumu
çağrı merkezi altyapı çalışması ve kurulumu
ip sistemler ve voip sistemler
ip santral kurulumu
ip telefon kurulumları
voip sistemler şubeler arası iletişim sistemlerinin kurulumu
demonte monte işlemleri
Telefon bekletme müziği ve anons kayıtları
Arıza tesbiti ve giderilmesi
konsine kart temini ve santralin kesintisiz iletişiminin sağlanması
bilgisayar destekli uzaktan destek hizmetleri
uygun telefon ve telsiz sistemler

Gebze Karel Santral Tamiri

Karel telefon santralinizin arıza yapması durumunda şirketimizden servis talep edebilirsiniz.Servis taleplerinizde arızanız yerinde kontrolleri yapılır ve arıza tesbit edilir. Arızalı parça veya kart yerine konsinye kart takılarak arızalı ürün tamir için alınır. Konsinye kart veya ikame santralle iletişiminiz kesintiye uğramaz.Arızalı kart karel’e tamir için gönderilir ve fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılır, müşteri onay vermesi durumunta tamir işlemi yapılır.Bu sayede sürpriz fiyat çıkmaz.Gebze Karel Santral Servisi ne tamirini yaptırdığınız Karel Santral Ürünleri 6 ay boyunca garanti kapsamındadır.

Gebze Santral Kurulumu

Gebze karel Santral servisi olarak karel Ms26 Santral, Karel MS38, Karel Ms48, Karel MS128, Karel MS224, Karel DS200, Karel ipg500, Karel ipg1000 Telefon santrallerini garantili montaj ve kurulumunu yapmaktayız. Karel Santral Motajı, Montaj ve kurulum yönergelerine uygun profosyonel ekiplerimizce yapılmaktadır. Yetkili olmayan kişilerce montajı yapılan santraller garanti kapsamı dışında kalabilir. Santrallerinizin uzun süreler problem çıkarmadan çalışması ve sık sık arıza yapmaması için yetkili servise yaptırmanız sizin çıkarınıza olacaktır.


Garantili Yedek Parça

Karel Gebze Servisinden aldığınız hizmetler ile birlikte karel santral ve yedek parçaları orjinal ürün olmakla beraber garanti kapsamındadır.Karel Telefon Santralleri tamiri ve değişimi karel tarafından yapılmaktadır.Bu sebeple kullanılan yedek parça ve değişimler seri numarası ile işlenerek garanti verilmektedir.

Gebze İp Santral Kurulumu

Gebze karel santral servisi olarak işletmenizin veya kurumunuzun ihtiyacına göre ip santral ve ip telefon kurulumu yapmaktayız.Şubeler arası ücretsiz görüşme, iletişim sisteminin tek noktadan yönetilmesi voip gateway kurulumu gibi ihtiyaçlarınız profosyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Sorunsuz ve iletişimde kurumsal çözüm için Gebze karel santral servisi olarak bizi tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

– – Servis Hizmet Bölgelerimiz –