Tuzla Karel Santral Servisi | 0216 392 34 34

Tuzla Karel Santral Servi
Hilal İletişim Sistemleri | Tuzla Karel Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi
Tel : 0216 392 34 34 – GSM : 0541 392 34 34

Tuzla Karel Santral Servisi Hilal İletişim Sistemleri Yetkili servisi olarak; Tuzla ilçemizin bütün bölgelerine Telefon santral sistemleri satış, servis ve bakım , kamera sistemleri, network sistemleri, çağrı merkezi çözümleri, sanal santral sistemleri, bina haberleşme sistemleri alanında profosyonel çözüm üretmekteyiz.

TuzlaKarel Santral Servisi olarak .
Karel MS26,MS38 Ms48, Ms128, MS224 DS200, ipg1000 ve ipg500 Santrallerinize garantili servis hizmeti vermekteyiz.
Acil arızalarınızda en hızlı çözümü ve servis hizmetni vermekteyiz.
Ücretsiz telefonda destek hizmeti vermekteyiz.
İhtiyacınıza göre tesbit ve fiyat teklifi çalışması yapmaktayız.
Konsinye desteği ve ikame santralle sisteminizin kesintisiz bakım hizmeti sunmaktayız.


Garanti Yedek Parça ve Servis Hizmeti

Tüm teknik servis personellerimiz konusunda tecrubeli Telefon Santral sektöründe uzun süre deneyim sahibi olmuş, gerekli bütün eğitim ve prosedürleri yerine getirmiş yetkili kişilerden oluşmaktadır.Karel tarafından yapılan eğitimlere katılıp sertifika almış yetkili kişlerdir.Kadromuzun vermiş olduğu güvence ile yaptığımız işler ve değişim yaptığımız ürünler şirketimiz garantisi kapsamındadır. Müdahale ettiğimiz ve arızasını giderdiğimiz santral ve çevrebirimleri aynı arıza yapması durumunda 3 ay boyunca garanti kapsamındadır ve ücretsiz olarak yapılır.Tamir ve değişimi yapılan Telefon Santrali ve çevrebirimleri ise 6 ay garanti altındadır.

Yenilenen ve sıfır olarak takılan ürünler 2 yıl boyunca üretici garanti kapsamındadır.Garanti kapsamında ve garanti süresine dahil olan ürün ve hizmetlerden hiç bir şekilde ücret talep edilmez.


Telefon Santral Arıza Tesbiti

Telefon Santralleri işletme veya kurumların sesli günümüzde görüntlü de olmak üzere iletişim ihtiyaçlarını karşılayan cihazlardır. Telefon Santrali , telefon cihazı , tesisat ve hizmet sağlayıcı olmak üzere dört ana yapıdan oluşur. Arızanın durumuna görede bu yapılar ilk etepta kontrol edilerek arıza tesbiti yapılır.
Örnek; abonede çevir sesi yok. telefon santrali çıkışı kontrol edilir burada çevir sesi var ise tesisat ve telefon cihazı kontrolleri yapılarak arızanın tesbiti yapılır.
Örnek ; hat alamama veya dışarı aranamaması. Telefon santrali dışhat kanalları kontrolleri yapılır hattın olmaması durumunda ankastre ve tesisat kontroleri yapılarak arıza tesbiti yapılır.Arızanın servis sağlayıcıdan kaynaklanması durumunda arıza kaydı yapılarak arıza giderilmeye çalışılır.

Tuzla Karel Santral Yetkili Servisi olarak servis taleplerinizde ilk önce uzaktan kontroller yapılarak arıza giderilmeye çalışılır.Uzaktan bağlantı ve yönlendirmeler ile giderilmeyen arızalar için en kısa sürede yerinde müdahale yapılarak arıza giderilir.