Bostancı Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Bostancı Karel Santral Serivisi
Bostancı Karel Santral Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi | Hilal İletişim sistemleri
Tel : 0216 392 34 34 : GSM: 0541 392 34 34

Bostancı Karel Servisi Hilal iletişim sistemleri olarak hizmet verdiğimiz Maltepe ilçemizin bütün bölgelerine kaliteli hizmet ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.Çözüm ortağı olduğumuz işletmelere alanında katma değerli hizmet ve orjinal ürün tedariği yapmaktayız. ip analog telefon santrali satışı ve kurulumu, yapısal kablolama ve network sistemi, kamera güvenlik sistemleri, bina haberleşme ve interkom sistemleri, çağrı merkezi çözümleri gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz.


Bostancı Karel Telefon Santral Montajı

Telefon santralleri işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını karşılanmasında %90 ağırlığa sahip elektronik cihazlardır. İletişimin sekteye uğramaması için almış olduğunuz veya kurulumunu yaptıracağınız santralin mutlaka ehil kişiler ve yetkili servise yaptırılması gerekmektedir. Montaj yerinin seçimi ve kurulum yönergelerinin yerine getirilmesi ileride yaşanacak problemleri asgariye indirmede önemlidir.Karel telefon santralinizi yetkili servise yaptırmanız sizin faydanıza olacaktır. Yetkili kişiler tarafından yapılan kurulum garanti şartları açısından da önemlidir.Yetkisi olmayan kişiler tarafından yapılan kurulum ve montaj santralinizi garanti kapsamı dışında bırakabilir.Karel MS26, Karel MS38 santral, Karel Ms48 Santral, karel ms128 santral, karel ms224 santral, karel ds200 santral, karel ipg1000 santral kurulumu uzmanlık gerektiren santrallerdir.Karel maltepe Santral Servisi olarak kendini yetiştirmiş teknik servis personellerimize santralinizin kurulumunu yaptırmanız işletmenizin veya kurumunuzun faydasına olacaktır.

Telefon Santral Bakımı

Karel Telefon santralinizin bakımını düzenli yaptırmanız santralinizi uzun süre problemsiz kullanmanızı sağlar.7 / 24 çalışan cihazlar olduğu için belirli sürelerde bakımının yapılması önemlidir.Karel Bostancı servisi olarak Telefon santralinizin belirli sürelerde periodik bakımı yapmaktayız.

Telefon Santral Arıza Tesbiti

Telefon Santralleri işletme veya kurumların sesli günümüzde görüntlü de olmak üzere iletişim ihtiyaçlarını karşılayan cihazlardır. Telefon Santrali , telefon cihazı , tesisat ve hizmet sağlayıcı olmak üzere dört ana yapıdan oluşur. Arızanın durumuna görede bu yapılar ilk etepta kontrol edilerek arıza tesbiti yapılır.
Örnek; abonede çevir sesi yok. telefon santrali çıkışı kontrol edilir burada çevir sesi var ise tesisat ve telefon cihazı kontrolleri yapılarak arızanın tesbiti yapılır.
Örnek ; hat alamama veya dışarı aranamaması. Telefon santrali dışhat kanalları kontrolleri yapılır hattın olmaması durumunda ankastre ve tesisat kontroleri yapılarak arıza tesbiti yapılır.Arızanın servis sağlayıcıdan kaynaklanması durumunda arıza kaydı yapılarak arıza giderilmeye çalışılır.