Suadiye Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Suadiye Karel Santral Servisi
Hilal İletişim Sistemleri | Karel Telefon Santralleri Yetkili Satıcı ve Servisi
Tel : 0216 392 4 34 GSM : 0541 392 34 34

Hilal İletişim Sistemleri Suadiye karel servisi , karel telefon santralleri ve çevre birimleri bakım onarım hizmetleri çözüm ortağınız. Telefon santralleri satışı ve kurulumu, satış sonrası teknik servis hizmeti, kamera ve güvenlik sistemleri, bina haberleşme sistemleri, akıllı bina sistemleri, ip santral ve telefon kurulumu, çağrı merkezi call center kurulumu, network ve yapısal kablolama gibi iş alanlarında profosyonel hizmet vermekteyiz.

Karel Suadiye Servis Hizmetlerimiz

Uygun fiyat garantili yedek parça ve hizmet.
İhitiyaca göre Karel telefon santrali ve çevrebirimleri.
Telefon santrali, kamera sistemleri ve network altyapı kurulumu.
Yapısal kablolama, Patch Panel ve kabin kurulumu.
Karel ip santral ve ip telefon kurulumu
Mobil ve dect santral sistemleri
Uzak ofis ve dağınık yapı iletişim çözümleri
Profosyonel seslendirme ve IVR çözümleri
Çağrı merkezi kurulumu
CCTV ip ve analog güvenlik kamera sistemleri
Akıllı bina sistemleri
Bina haberleşme ve interkom sistemleri


Karel Santral PS02 Adaptör Tamiri

Karel PS02 adaptörü karel ms26 ve karel ms38 santrallerde kullanılan besleme modülüdür.Telefon santralinin çalışması için gereken voltaj ve ring (zil çalması) voltjı üreten yedek parçadır. Elektriksel problemlerde, santral kaynaklı gürültülerde ve zilsesinin olmadığı durumlarda değişimi yapılır.Suadiye Karel Servisi olarak karel PS02 adaptörü garantili onarımını yapmaktayız.Onarımı yapılan cihazınız 6 ay boyunca garanti kapsamındadır.

Karel Telefon Santrali Kurulumu

Karel telefon santralleri Karel MS26, Karel MS38, Karel MS48, Karel MS128, Karel MS224, Karel DS200, Karel IPG1000 santral kurulum kılavuzundaki hususlara riayet edilerek yapılmalıdır.Montaj ve kurulum sırasında yapılabilecek bir hata santralinize zarar verebilir.Bunun için santral yetkili personeller tarafından montaj ve kurulumu yapılmalıdır.Yetkisi olmayan kişilerce yapılan kurulum ve müdahaleler sisteminizi garanti kapsamı dışında bırakabilir.Kurulum, kurulum sonrası bakım hizmeti ve rutin bakımları yetkili satıcı ve yetkili servise yaptırınız. Yanma ve şok tehlikesinden korunmak için telefon santralinin yağmura ve neme maruz kalmamasına özen gösteriniz.Santralinizi aşırı tozdan, yüksek ısıdan , nemden ve güneş ışığından uzak tutunuz.
Santrali hareketli yüzeylere veya kalorifer yada ısı kaynağının yakınına yerleştirmeyiniz.
Tesisat topraklamasını kontrol ediniz sağlıklı değilse haricen bir topraklama yapınız.
Yüksek frekans üreten cihazlardan uzak tutunuz mümkünse aynı oda içerisinde montajını yapmayınız.
Güç kesintilerine karşı akü bağlayınız. Suadiye Karel Santral servisi olarak telefon santraliniz montaj esaslarına göre konusunda profosyonel Teknik servis personellerimizce yapılır.Kurulumunu yaptığımız sistem kurulumdan kaynaklı çıkacak problemlerde garanti kapsamında olacaktır.