Göztepe Karel Santral Servisi | 0216 392 34 34

Göztepe Karel Santral Servisi
Hilal İletişim Sistemleri | Göztepe Karel Telefon Santralleri Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi
Tel : 0216 392 34 34 GSM : 0541 392 34 34

Göztepe Karel Servisi olarak uygun fiyat ve hizmet garantisi ile telefon santralleri satışı, bakım onarım hizmetleri , servis hizmetleri, kablolama ve altyapı çalışması, ip ve analog santral kurulumu gibi iletişim alanında profosyonel hizmet sunmaktayız. Kurumsal hizmet adına kamera ve güvenlik sistemleri, bina haberleşme sistemleri, akıllı bina sistemleri, interkom sistemleri,yapısal kablolama ve network sistemleri, dect iletişim çözümleri, çağrı merkezi çözümleri alanında kurum ve işletmelere çözüm ortağı olamktayız.

Telefon Santral Kurulumu

Telefon santrali kurulumu yapılmadan önce kurulum yönergelerine uyulmalı uygun kablolama ve altyapı çalışması yapılmalıdır.İhtiyaç olması durumunda dağıtım kutusu ve kanal kullanılmasında fayda vardır.İleride doğabilecek iletişim sorunlarına karşı kablolama ve dağıtım kutusu gözardı edilememelidir. Telefon santrali kurulumu mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır. Telefon santralinizin garanti kapsamı dışında kalmaması ve santral özelliklerinin eksiksiz olarak kullanılması açısından size fayda sağlayacaktır.Santral kurulumu yapılmadan önce yer tesbiti yapılmalıdır. Karel santral kurulumu yapılacağı yer direk güneş ışığı almayan, rutubet ve nem bulunmayan, yüksek gerilim ve manyetik alanlardan uzak olmalıdır. Sistem odası bulunuyorsa sistem odasına montajı yapılmalıdır.Yerden en az 1mt yüksekte olmalıdır. Karel MS26 Karel Ms38, Karel MS48 Santraller kablo bağlantıları dağıtım kutusunda yapılabileceği gibi santral içerisinde de yapılabilir, MS128, MS224, DS200 , ipg500, ipg1000 gibi çok portlu santraller mutlaka dağıtım kutusu ile sonlandırılmalıdır. Şebeke gerilimi ölçülmeli santrale öyle voltaj verilmelidir. Toprak bağlantısı kontrol edilip toprak bağlantısı yapılmalıdır. Gerekmedikçe UPS bağlanmamalı elektrik kesintilerine karşı Karel Santral akü ile çalıştırılmalıdır. Karel Telefon Santrali montaj ve kurulumunda sizde bizi tercih edebilirsiniz. Santrali bizden almamış olsanızda kurulum ve montajı uzman kadromuz tarafından garantili olarak yapılır.

Karel MS26 Santral , Karel MS38 Santral Kurulumu, Karel Ms48 Santral Kurulumu, Karel MS128 Santral Kurulumu, Karel MS224 Santral Kurulumu , Karel DS200 Santral Kurulumu , Karel İPG1000 Santral Kurulumu, Göztepe Karel Santral Servisi olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

Santral Arıza Tesbiti

Telefon Santralleri işletme veya kurumların sesli günümüzde görüntlü de olmak üzere iletişim ihtiyaçlarını karşılayan cihazlardır. Telefon Santrali , telefon cihazı , tesisat ve hizmet sağlayıcı olmak üzere dört ana yapıdan oluşur. Arızanın durumuna görede bu yapılar ilk etepta kontrol edilerek arıza tesbiti yapılır.
Örnek; abonede çevir sesi yok. telefon santrali çıkışı kontrol edilir burada çevir sesi var ise tesisat ve telefon cihazı kontrolleri yapılarak arızanın tesbiti yapılır.
Örnek ; hat alamama veya dışarı aranamaması. Telefon santrali dışhat kanalları kontrolleri yapılır hattın olmaması durumunda ankastre ve tesisat kontroleri yapılarak arıza tesbiti yapılır.Arızanın servis sağlayıcıdan kaynaklanması durumunda arıza kaydı yapılarak arıza giderilmeye çalışılır.

Göztepe Karel Santral Yetkili Servisi olarak servis taleplerinizde ilk önce uzaktan kontroller yapılarak arıza giderilmeye çalışılır.Uzaktan bağlantı ve yönlendirmeler ile giderilmeyen arızalar için en kısa sürede yerinde müdahale yapılarak arıza giderilir.

Karel Göztepe Santral Servisi Hizmetlerimiz.

Suadiya karel servisi
 • Uygun fiyat garantili yedek parça ve hizmet.
 • İhitiyaca göre Karel telefon santrali ve çevrebirimleri.
 • Telefon santrali, kamera sistemleri ve network altyapı kurulumu.
 • Yapısal kablolama, Patch Panel ve kabin kurulumu.
 • Karel ip santral ve ip telefon kurulumu
 • Mobil ve dect santral sistemleri
 • Uzak ofis ve dağınık yapı iletişim çözümleri
 • Profosyonel seslendirme ve IVR çözümleri
 • Çağrı merkezi kurulumu
 • CCTV ip ve analog güvenlik kamera sistemleri
 • Akıllı bina sistemleri
 • Bina haberleşme ve interkom sistemleri