Beykoz Karel Santral Servisi | 0216 392 34 34

Beykoz Karel santral Servisi

Beykoz Karel servisi
Beykoz Karel Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi | Hilal İletişim sistemleri
Tel : 0216 392 34 34 & GSM: 0541 392 34 34

Beykoz karel servisi, deneyimli teknik ekibimizle Beykoz bölgesine Karel telefon santrallerinin satışı, montaj ve kurulumu, servis hizmeti vermekteyiz. ip analog telefon santralleri, dect sistemler, kamera güvenlik sistemleri, çağrı merkezi kurulumu, akıllı bina sistemleri, interkom sistemleri, network ve yapısal kablolama alanında kurumsal hizmet sunmaktayız.


Karel beykoz servisi

Beykoz Karel Yetkili Servisi

Karel servisi olarak servis hizmeti ve bakım onarımını yaptığımız santral yedek parçaları ve karel santral çevrebirimleri orjinal ürün olup garanti kapsamındadır. Karel santralleri ve çevrebirimlerinin üretici garantisi haklarınzın kaybolmaması ve garanti takibi açısından Beykoz karel servisi olarak bizi tercih etmeniz işletmenizin faydasına olacatır.

Beykoz Karel Santral Kurulumu

Telefon santralinin sağlıklı çalışması açısından kablolama, montaj ve kurulumunun düzgün birşekilde yapılması gerekmektedir. Bağlantılarında yapılacak bir hata santralinize zarar verebilir. Garantiden doğan haklarınızın kaybolmasına sebep olabilir.Karel Telefon Santralinizin bağlantısı yetkili servislerce yapılmalıdır.Montaj için uygun yer seçimi önemlidir.Direk güneş ışığına maruz kalacak bir yerde olamamalıdır.Yanma ve şok tehlikesinden korumak için tozdan, sudan ve nemden uzak olmalıdır.Hareketli yüzeylere ve ısıya maruz kalacak yerlere montajı yapılmamalıdır.Karel Santraliniz yüksek frekans yayan cihazlarla aynı odada olmamalıdır veya en az 3mt uzakta olmalıdır.Normal şebeke gerilimine bağlanmalıdır. Varsa toprak hattı ölçülerek bağlanmalı yoksa mutlaka toprak bağlantısı yapılmalıdır. Enerji kesintilerinde akü bağlantısı yapılmalıdır.Beykoz Karel Servisi olarak Telefon santralinizin kurulum ve montajını deneyimli teknik ekibimizle garantili olarak yapmaktayız.Telefon santralinizin uzun ömürlü ve problemsiz çalışması açısından bizi tercih etmeniz sizin faydanıza olacaktır.


Beykoz Santral Bakım Onarım

Arıza ihbar ve servis taleplerinizde uzman ekibimiz tarafından kontrolleri yapılarak arızalı olduğu tesbit edilen Karel santral ve karel santral çevrebirimleri tamir için alınır. Bu süreçte iletişiminiz kesintiye uğramaması için sökülen santral yerine konsinye santral ve konsinye kart takılarak iletişiminiz kesintiye uğramaması sağlanır.Arızalı ürün üretici olan karel tarafından onarım işlemi yapılır. Karel telefon santrali onarım işlemi yapılmadan fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılarak sürpriz fiyatın önüne geçilir.Müşteri bu işlem sonrasından nekadar ödeme yapacağını bilir.Bakım ve onarımı yapılan santral ve santral çevrebirimi yerine takılarak servis kapatılır.Beykoz karel servisi olarak bakım onarımını yaptığımız karel santral ve yedek parçaları garantili olarak yapılmaktadır. 6 ay içerisinde aynı arızanın tekrarlaması durumunda garantiden ücretsiz olarak yapılır.

Karel PS02 Adaptör Tamiri
Karel PS02 adaptörü karel ms26 ve karel ms38 santrallerde kullanılan besleme modülüdür.Telefon santralinin çalışması için gereken voltaj ve ring (zil çalması) voltjı üreten yedek parçadır. Elektriksel problemlerde, santral kaynaklı gürültülerde ve zilsesinin olmadığı durumlarda değişimi yapılır. Beykoz Karel Servisi olarak karel PS02 adaptörü garantili onarımını yapmaktayız.Onarımı yapılan cihazınız 6 ay boyunca garanti kapsamındadır.

Karel Santral Arızaları

Kurulum ve montaj kurallarına uygun şekilde yapılan Karel telefon santralleri santral tarafında pek arıza yapmaz. Genelde arıza kablolama ve telekom hatarından kaynaklanır.Yoğunlukta kullanıcılar 9 dan hat alamama gibi şikayetlerle servis talabinde bulunurlar.Bu gibi durumlarda ilk önce servis sağlayıcıya arıza kaydı(telekom 121 aranarak) bırakılarak çözüm aranır.Bu arızanın hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için önemli olmaktadır. Arızanın giderilmediği, santral tarafında olması durumunda servis talabiniz en hızlı bir şekilde işleme alınarak çözüm üretilir.

Beykoz karel yetkili servisi

Beykoz ip Santral Kurulumu
Esnek yapı, avantajlı donanım ve sistem özellikleri, tümleşik iletişim uygulamaları, kurulum yönetim ve bakım kolaylığı, iletişim güvenliği, uzak ofis uygulamaları, dect ve mobilite, ivr ses kayıt, çaklu yapı Karel ip santrallerin özelliklerinden bir kaçıdır. ip santraller analog santraller den çalışma şekli ve yapı olarak faklıdır. Network bilgiside gerektirir bunun için kurulumunun uzman kişilerce yapılması önem arz eder. Karel Beykoz servisi olarak ip santrallerinizin kurulumu karel tarafından eğitimini almış ve yetkilendirilmiş yetkili kişilerce yapılır.