Üsküdar Karel Santral Servisi | 0216 392 34 34

Üsküdar Karel Santral Servisi
Üsküdar Karel Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi Hilal İletişim Sistemleri
Tel : 0216 392 34 34 & GSM : 0541 392 34 34

Üsküdar Karel Serisi Hilal iletişim sistemleri Üsküdar bölgesine kaliteli hizmet ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.Çözüm ortağı olduğumuz işletmelere alanında katma değerli hizmet ve orjinal ürün tedariği yapmaktayız. ip analog telefon santrali satışı ve kurulumu, yapısal kablolama ve network sistemi, kamera güvenlik sistemleri, bina haberleşme ve interkom sistemleri, çağrı merkezi çözümleri gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz. Üsküdar karel yetkili servisi olmanın avantajlarını da kullanarak karel telefon santralleri yedek parça stoğu ile müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız.Üsküdar bölgesinde Karel Santral ihtiyacı olan müşterilerimize yerinde keşif hizmeti vererek, ihtiyacı olan ürünü doğru tesbit etmek, gerekirse yapısal kablolama yaparak iletişim ihtiyaçlarında çözüm ortağı olmaktayız.

Karel PS02 Adaptör Tamiri ve Değişimi
Üsküdar Karel Servisi olarak müşterilerimizin karel Ms26 ve Karel Ms38 Santralleri PS02 Adaptör arızlarında uygun fiyata tamirini yapmaktayız.Tamirini yaptığımız Karel PS02 Adaptör garantili ve uzun ömürlü olacak şekilde bütün bakımları yapılarak müşterilerimize ekonomik çözüm üretilir.


Karel Santral Kurulumu

Telefon santrali kurulumu yapılmadan önce kurulum yönergelerine uyulmalı uygun kablolama ve altyapı çalışması yapılmalıdır.İhtiyaç olması durumunda dağıtım kutusu ve kanal kullanılmasında fayda vardır.İleride doğabilecek iletişim sorunlarına karşı kablolama ve dağıtım kutusu gözardı edilememelidir. Telefon santrali kurulumu mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır. Telefon santralinizin garanti kapsamı dışında kalmaması ve santral özelliklerinin eksiksiz olarak kullanılması açısından size fayda sağlayacaktır.Üsküdar karel santral olarak kurulumunu ve montajını yaptığımız karel MS26 Santral, Karel Ms38 Santral , MS48 Santral, Karel MS128 Santral, Karel MS224 Santral, Karel DS200 Santral , ipg500 ip santral,ipg1000 ip santral garantili olarak yapılmaktadır.

Üsküdar Santral Bakım Onarım Hizmeti

Karel telefon santrallerinizin arıza durumunda bakım onarım hizmeti şirketimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.Santral bakım hizmeti periodik olarak veya isteğiniz doğrultusunda servis hizmeti şeklinde yapılmaktadır.Telefon santrallerinizin daha verimli ve daha uzun ömürlü kullanımı açısından periodik bakım yapılamasını öneriyoruz.Onarım gerektiği durumlarda arızalı santral veya arızalı santral kartı yerine konsinye kart takarak iletişimini kesntiye uğratmadan arızalı ürünü tamir için alıyoruz.Arzalı karel santral ve karel santral çevrebirimleri karel atafından garantili olarak yapılmaktadır.Onarım ve bakımı yapılan karel santral ve karel santral çevre birimleri 6 ay servis garantisi verilmektedir.

Karel Santral Arızaları

Kurulum ve montaj kurallarına uygun şekilde yapılan Karel telefon santralleri santral tarafında pek arıza yapmaz. Genelde arıza kablolama ve telekom hatarından kaynaklanır.Yoğunlukta kullanıcılar 9 dan hat alamama gibi şikayetlerle servis talabinde bulunurlar.Bu gibi durumlarda ilk önce servis sağlayıcıya arıza kaydı(telekom 121 aranarak) bırakılarak çözüm aranır.Bu arızanın hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için önemli olmaktadır. Arızanın giderilmediği, santral tarafında olması durumunda servis talabiniz en hızlı bir şekilde işleme alınarak çözüm üretilir.

Karel Santral Programlama Kodları

Karel telefon santralleri karel ms26, karel ms38, karel ms48, karel ms128 telefon santraleri konsol telefonundan gerekli programlama kodları tuşlanarak yapılır. Programlamaya giriş için operatör telefonundan 877777 tuşlanır. Programlamaya giriş kodundan sonra gerekli tuşlamalar yapılarak programlama işlemi yapılır. Abone yetki verme, dış hat servise açma akapama, robot ayarları gibi işlemler programlama konumunda yapılır. Programlama ile ilgili sorularınız için Karel Üsküdar Servi olarak bizi aryabilirsiniz.