Sancaktepe Karel Santral Servisi 0216 392 34 34

Sanacaktepe Karel Servisi
Sancaktepe Karel Yetkili satıcı ve yetkili Servisi | Hilal İletişim Sistemleri
Tel : 0216 392 34 34 GSM : 0 541 392 34 34

Sancaktepe Karel Servisi Hilal iletişim sistemleri Sancaktepe bölgesine kaliteli hizmet ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.Çözüm ortağı olduğumuz işletmelere alanında katma değerli hizmet ve orjinal ürün tedariği yapmaktayız. ip analog telefon santrali satışı ve kurulumu, yapısal kablolama ve network sistemi, kamera güvenlik sistemleri, bina haberleşme ve interkom sistemleri, çağrı merkezi çözümleri gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz.

Sancaktepe Santral Servisi
Telefon santrallerinizin servis ve bakım hizmetleri sürekli kendini yetiştiren gelişime açık çözüm odaklı çalışan profosyonel teknik servis personellerimiz tarafından yapılmaktadır.Teknik servis ekibimiz sürekli karel tarafından yapılan eğitimlere düzenli olarak katılarak gerekli eğitimi ve sertifikasını almış personellerden oluşmaktadır.Yetişmiş ve yetkilendirilmiş personellerimizle Sancaktepe Karel Santral Servisi Hizmeti vermekteyiz.
Arıza durumunda servis hizmeti taleplerinizde en kısa sürede müdahale edilir.Yerinde müdahalelerde arızanın santral ve çevrebirimlerinden kaynaklndığı durumlarda konsinye kart ve ikame santralle iletişiminiz kesintiye uğramadan çözüm üretilir.Arızalı santral veya kart tamir için alınır.Tamiri yapılan ürün 6 ay verilen hizmet ise 3 ay garanti kapsamındadır.
Santralinizin arızasının programsal olması durumunda uzaktan yönergelerle veya müdahale ile çözülür. Uzaktan müdahale bağlantı ve yönergelerle probleminizin çözümünde herhangi bir ücret talep edilmez.


Sancaktepe Karel Santral Kurulumu
Telefon santrali kurulumu yapılmadan önce kurulum yönergelerine uyulmalı uygun kablolama ve altyapı çalışması yapılmalıdır.İhtiyaç olması durumunda dağıtım kutusu ve kanal kullanılmasında fayda vardır.İleride doğabilecek iletişim sorunlarına karşı kablolama ve dağıtım kutusu gözardı edilememelidir. Telefon santrali kurulumu mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır. Telefon santralinizin garanti kapsamı dışında kalmaması ve santral özelliklerinin eksiksiz olarak kullanılması açısından size fayda sağlayacaktır.Santral kurulumu yapılmadan önce yer tesbiti yapılmalıdır. Karel santral kurulumu yapılacağı yer direk güneş ışığı almayan, rutubet ve nem bulunmayan, yüksek gerilim ve manyetik alanlardan uzak olmalıdır. Sistem odası bulunuyorsa sistem odasına montajı yapılmalıdır.Yerden en az 1mt yüksekte olmalıdır. Karel MS26 Karel Ms38, Karel MS48 Santraller kablo bağlantıları dağıtım kutusunda yapılabileceği gibi santral içerisinde de yapılabilir, MS128, MS224, DS200 , ipg500, ipg1000 gibi çok portlu santraller mutlaka dağıtım kutusu ile sonlandırılmalıdır. Şebeke gerilimi ölçülmeli santrale öyle voltaj verilmelidir. Toprak bağlantısı kontrol edilip toprak bağlantısı yapılmalıdır. Gerekmedikçe UPS bağlanmamalı elektrik kesintilerine karşı Karel Santral akü ile çalıştırılmalıdır. Karel Telefon Santrali montaj ve kurulumunda sizde bizi tercih edebilirsiniz. Santrali bizden almamış olsanızda kurulum ve montajı uzman kadromuz tarafından garantili olarak yapılır.

Karel MS26 Santral , Karel MS38 Santral Kurulumu, Karel Ms48 Santral Kurulumu, Karel MS128 Santral Kurulumu, Karel MS224 Santral Kurulumu , Karel DS200 Santral Kurulumu , Karel İPG1000 Santral Kurulumu, Sancaktepe Karel Santral Servisi olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

Karel Santral PS02 Adaptör Tamiri

Karel PS02 adaptörü karel ms26 ve karel ms38 santrallerde kullanılan besleme modülüdür.Telefon santralinin çalışması için gereken voltaj ve ring (zil çalması) voltjı üreten yedek parçadır. Elektriksel problemlerde, santral kaynaklı gürültülerde ve zilsesinin olmadığı durumlarda değişimi yapılır.Sancaktepe Karel Servisi olarak karel PS02 adaptörü garantili onarımını yapmaktayız.Onarımı yapılan cihazınız 6 ay boyunca garanti kapsamındadı

Sancaktepe İp Santral Kurulumu

Esnek yapı, avantajlı donanım ve sistem özellikleri, tümleşik iletişim uygulamaları, kurulum yönetim ve bakım kolaylığı, iletişim güvenliği, uzak ofis uygulamaları, dect ve mobilite, ivr ses kayıt, çaklu yapı Karel ip santrallerin özelliklerinden bir kaçıdır. ip santraller analog santraller den çalışma şekli ve yapı olarak faklıdır. Network bilgiside gerektirir bunun için kurulumunun uzman kişilerce yapılması önem arz eder. Karel Sancaktepe servisi olarak ip santrallerinizin kurulumu karel tarafından eğitimini almış ve yetkilendirilmiş yetkili kişilerce yapılır.