Kozyatağı Karel Santral Servisi | 0216 392 34 34

Kozyatağı Karel servisi

Kozyatağı Karel Santral Servisi
Hilal İletişim Sistemleri | Karel Telefon Santralleri Yetkili Satıcı ve Servisi
Tel : 0216 392 4 34 GSM : 0541 392 34 34

Kozyatağı Karel Serisi Hilal iletişim sistemleri Kozyatağı bölgesine kaliteli hizmet ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.Çözüm ortağı olduğumuz işletmelere alanında katma değerli hizmet ve orjinal ürün tedariği yapmaktayız. ip analog telefon santrali satışı ve kurulumu, yapısal kablolama ve network sistemi, kamera güvenlik sistemleri, bina haberleşme ve interkom sistemleri, çağrı merkezi çözümleri gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz. Kozyatağı karel yetkili servisi olmanın avantajlarını da kullanarak karel telefon santralleri yedek parça stoğu ile müşterilerimize çözüm ortağı olmktayız.Kozyatağı bölgesinde Karel Santral ihtiyacı olan müşterilerimize yerinde keşif hizmeti vererek, ihtiyacı olan ürünü doğru tesbit etmek, gerekirse yapısal kablolama yaparak iletişim ihtiyaçlarında çözüm ortağı olmaktayız.

Kozyatağı Karel Servisi olarak müşterilerimizin karel Ms26 ve Karel Ms38 Santralleri PS02 Adaptör arızlarında uygun fiyata tamirini yapmaktayız.Tamirini yaptığımız Karel PS02 Adaptör garantili ve uzun ömürlü olacak şekilde bütün bakımları yapılarak müşterilerimize ekonomik çözüm üretilir.

Kozyatağı İp Santral Kurulumu

Esnek yapı, avantajlı donanım ve sistem özellikleri, tümleşik iletişim uygulamaları, kurulum yönetim ve bakım kolaylığı, iletişim güvenliği, uzak ofis uygulamaları, dect ve mobilite, ivr ses kayıt, çaklu yapı Karel ip santrallerin özelliklerinden bir kaçıdır. ip santraller analog santraller den çalışma şekli ve yapı olarak faklıdır. Network bilgiside gerektirir bunun için kurulumunun uzman kişilerce yapılması önem arz eder. Karel Kozyatağı servisi olarak ip santrallerinizin kurulumu karel tarafından eğitimini almış ve yetkilendirilmiş yetkili kişilerce yapılır.

Karel Santral Servisi

Kozyatağı Karel Santral Onarımı

Karel telefon santrallerinizin uzman kişilerce kurulumu ve bakımını yaptırdığınızda uzun süreler boyunca problemsiz kullanabilirsiniz.Telefon santralleri genel olarak kullanıcı kaynaklı veya tesisatta kullanılan kabloların zamanla aşınmasından kaynalkı arızalar yapmaktadır.Bunun önüne geçmek için düzenli bakımının yapılması gerekmektedir.Karel kozyatağı servisi olarak telefon santrallerinizin periodik bakımını ve servis taleblerinizde bakım onarım hizmetini garantili yapmaktayız.


Kozyatağı Santral Karel Tamiri

Karel telefon santralinizin arıza yapması durumunda şirketimizden servis talep edebilirsiniz.Servis taleplerinizde arızanız yerinde kontrolleri yapılır ve arıza tesbit edilir. Arızalı parça veya kart yerine konsinye kart takılarak arızalı ürün tamir için alınır. Konsinye kart veya ikame santralle iletişiminiz kesintiye uğramaz.Arızalı kart karel’e tamir için gönderilir ve fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılır, müşteri onay vermesi durumunta tamir işlemi yapılır.Bu sayede sürpriz fiyat çıkmaz.Kozyatağı Karel Santral Servisi ne tamirini yaptırdığınız Karel Santral Ürünleri 6 ay boyunca garanti kapsamındadır.