Samandıra Karel Santral servisi | 0216 392 34 34

samandıra karel servisi

Samandıra Karel Servisi
Dudullu Karel Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi | Hilal İletişim sistemleri
Tel : 0216 392 34 34 & GSM: 0541 392 34 34

Samandıra Karel Santral Servisi çözüm ortağı olduğu işletme ve kurumlara iltişim alanında ekonomik ve yenilikçi iletişim çözümleri, analog ve ip santral sistemleri, kablolama ve altyapı alanında profosyonel çözüm üretmektedir.Yapısal kablolama ve network, kamera sistemleri, güvenlik sistemleri, dect kablosuz iletişim sistemleri, bina haberleşme sistemleri, interkom sistemler Samandıra Karel servisi olarak yaptığımız hizmetlerden bazılarıdır.


Samandıra Karel Santral Bakımı

Telefon santrallerinin uzun ömürlü olmasının ve problemsiz çalışmasının yolu düzenli bakım yapılmasından geçer.Bakım yapılmayan santrallerde zamanla tesisat ve kullanıcı hatalarından kaynaklı problemler yaşanmaktadır.Bu tür problemlerin önüne geçmenin en etkili yolu yetkili servis tarafından düzenli bakım yapılmasındır.Yetkisi olmayan kişilerce yapılan hatalı bakım onarım hizmeti size para ve zaman kaybına sebep olabilir. İletişim ihtiyaçlarınızda problem yaşamamanız için Samandıra Karel Servisi olarak bizi tercih etmeniz sizin işletmenizin çıkarına olacaktır.

Samandıra Karel Santral Kurulumu

Samandıra karel Santral servisi olarak karel Ms26 Santral, Karel MS38, Karel Ms48, Karel MS128, Karel MS224, Karel DS200, Karel ipg500, Karel ipg1000 Telefon santrallerini garantili montaj ve kurulumunu yapmaktayız. Karel Santral Motajı, Montaj ve kurulum yönergelerine uygun profosyonel ekiplerimizce yapılmaktadır. Yetkili olmayan kişilerce montajı yapılan santraller garanti kapsamı dışında kalabilir. Santrallerinizin uzun süreler problem çıkarmadan çalışması ve sık sık arıza yapmaması için yetkili servise yaptırmanız sizin çıkarınıza olacaktır.

Samandıra Karel Santral Tamiri

Karel telefon santralinizin arıza yapması durumunda şirketimizden servis talep edebilirsiniz.Servis taleplerinizde arızanız yerinde kontrolleri yapılır ve arıza tesbit edilir. Arızalı parça veya kart yerine konsinye kart takılarak arızalı ürün tamir için alınır. Konsinye kart veya ikame santralle iletişiminiz kesintiye uğramaz.Arızalı kart karel’e tamir için gönderilir ve fiyat bilgisi müşteri ile paylaşılır, müşteri onay vermesi durumunta tamir işlemi yapılır.Bu sayede sürpriz fiyat çıkmaz.Samandıra Karel Santral Servisi ne tamirini yaptırdığınız Karel Santral Ürünleri 6 ay boyunca garanti kapsamındadır.