Erenköy Karel Santral Servisi | 0216 392 34 34

Erenköy Karel Santral Servisi
Erenköy Karel Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi | Hilal İletişim Sistemleri
Tel : 0216 392 34 34 GSM: 0541 392 34 34

Erenköy Karel Servisi Hilal iletişim sistemleri Erenköy bölgesine kaliteli hizmet ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.Çözüm ortağı olduğumuz işletmelere alanında katma değerli hizmet ve orjinal ürün tedariği yapmaktayız. ip analog telefon santrali satışı ve kurulumu, yapısal kablolama ve network sistemi, kamera güvenlik sistemleri, bina haberleşme ve interkom sistemleri, çağrı merkezi çözümleri gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz.


Karel Erenköy Servis Hizmetleri

Telefon santrallerinizin servis ve bakım hizmetleri sürekli kendini yetiştiren gelişime açık çözüm odaklı çalışan profosyonel teknik servis personellerimiz tarafından yapılmaktadır.Teknik servis ekibimiz sürekli karel tarafından yapılan eğitimlere düzenli olarak katılarak gerekli eğitimi ve sertifikasını almış personellerden oluşmaktadır.Yetişmiş ve yetkilendirilmiş personellerimizle Erenköy Karel Santral Servisi Hizmeti vermekteyiz.
Arıza durumunda servis hizmeti taleplerinizde en kısa sürede müdahale edilir.Yerinde müdahalelerde arızanın santral ve çevrebirimlerinden kaynaklndığı durumlarda konsinye kart ve ikame santralle iletişiminiz kesintiye uğramadan çözüm üretilir.Arızalı santral veya kart tamir için alınır.Tamiri yapılan ürün 6 ay verilen hizmet ise 3 ay garanti kapsamındadır.
Santralinizin arızasının programsal olması durumunda uzaktan yönergelerle veya müdahale ile çözülür. Uzaktan müdahale bağlantı ve yönergelerle probleminizin çözümünde herhangi bir ücret talep edilmez.


Telefon Santral Arıza Tesbiti

Telefon Santralleri işletme veya kurumların sesli günümüzde görüntlü de olmak üzere iletişim ihtiyaçlarını karşılayan cihazlardır. Telefon Santrali , telefon cihazı , tesisat ve hizmet sağlayıcı olmak üzere dört ana yapıdan oluşur. Arızanın durumuna görede bu yapılar ilk etepta kontrol edilerek arıza tesbiti yapılır.
Örnek; abonede çevir sesi yok. telefon santrali çıkışı kontrol edilir burada çevir sesi var ise tesisat ve telefon cihazı kontrolleri yapılarak arızanın tesbiti yapılır.
Örnek ; hat alamama veya dışarı aranamaması. Telefon santrali dışhat kanalları kontrolleri yapılır hattın olmaması durumunda ankastre ve tesisat kontroleri yapılarak arıza tesbiti yapılır.Arızanın servis sağlayıcıdan kaynaklanması durumunda arıza kaydı yapılarak arıza giderilmeye çalışılır.

Erenköy Karel Santral Yetkili Servisi olarak servis taleplerinizde ilk önce uzaktan kontroller yapılarak arıza giderilmeye çalışılır.Uzaktan bağlantı ve yönlendirmeler ile giderilmeyen arızalar için en kısa sürede yerinde müdahale yapılarak arıza giderilir.