Maltepe Karel Santral Servisi | 0216 392 34 34

Maltepe Karel Santral servisi
Maltepe Karel Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi Hilal İletişim Sistemleri
Tel : 0216 392 34 34 GSM : 0541 392 34 34

Maltepe Karel Servisi Hilal iletişim sistemleri olarak hizmet verdiğimiz Maltepe ilçemizin bütün bölgelerine kaliteli hizmet ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.Çözüm ortağı olduğumuz işletmelere alanında katma değerli hizmet ve orjinal ürün tedariği yapmaktayız. ip analog telefon santrali satışı ve kurulumu, yapısal kablolama ve network sistemi, kamera güvenlik sistemleri, bina haberleşme ve interkom sistemleri, çağrı merkezi çözümleri gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz.


Telefon Santrali Servisi

Telefon santralleri kurum ve işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını karşılayan en önemli kalemlerden biridir. İletişim kesintiye uğraması işletmeleri dolaylı ve direkt olarak zarar uğratacağı gibi müşteri memnuniyeti açısından da iyi bir intiba bırakmaz. Bunun için almış olduğunuz santralle beraber hizmette satın almış olursunuz. Uzun vadede çözüm ortağı olabileceğiniz Yetkili Servisi seçmeniz önemlidir. Karel Maltepe Servisi olarak yetkili ve yetişmiş servis personelimizle işletmeler için profosyonel hizmet sunmaktayız. Garantili hizmet ve orjinal ürün desteği ile Maltepe Karel Servisini tercih etmeniz sizi kazançlı çıkaracaktır.

Karel Telefon Santralleri  Karel Ms26 Santral, Karel Ms26s Santral, Karel Ms26c Santral, Karel Ms38 Santral, Karel Ms38s Santral, Karel Ms38c Santral, Karel Ms48 Santral, Karel Ms48s Santral, Karel Ms48c Santral, Karel Ms48ip Santral, Karel Ms128 Santral, Karel Ms128s Santral, Karel Ds200s Santral, Karel DS200 Santral, Kurulumu, Montajı, Bakımı, Arızası, Tamiri için Maltepe Karel Servisi ne başvurabilirsiniz.


Santral Bakım Onarım

Telefon santral arızalarını 3 ana başlık altında değerlendire biliriz. Santral arızası , çevrebirim arızası, kablolama arızası şeklinde.Çevrebirim ve kablolama yani tesisat arızaları çoğunlukla yerinde müdahale ile giderilebilen arızlardır.Santral arızalarında yerinde müdahale ile giderilemeyan arızalarda tamiri Karel tarafından yapılır.Santral veya arızalı kart konsinye kart desteği ile yedeklenir ve arızalı parça tamir için Karel’e gönderilmek üzere alınır.Değişimi ve tamiri yapılan parça veya santral Karel tarafından garanti kapsamındadır. Arızanın 6 ay içerisinde tekrarlaması durumunda garanti kapsamından yapılır ve herhangi bir ücret talep edilmez.

Karel Santral Programlama Kodları

Karel analog telefon santrallerinde programlama sistem yetkilisi taşınmamışsa operatör telefonundan yani santralin ilk abonesi olan 11 veya 111 numaralı telefondan yapılır. Program yapabilmek için ilk önce programlama kodur tuşlanarak programlama konumuna girilir ve her 3 dakikada bi bu işlem tekrarlanır.

Programlama Kodu :877777
Dışhat Servisi Açma : 89 Dışhat numarası (01…) 1111
Abone Dışhat Yetki verme : 887 Dahili abone numarası ( 111…) 0 Sadece Dahili abone, 1 Şehir içi , 2 Şehirler arası, 3 milletler arası yetki kodu.Maltepe Karel Santral Servisi olarak santral proram desteği ve program arızalarında bizden destek alabilirsiniz.Uzaktan destek ve programlama da herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.