Ümraniye Karel Santral Servisi | 0216 392 34 34

Ümraniye Karel Servisi
Hilal İletişim Sistemleri | Tuzla Karel Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi
Karel ip ve analog telefon santralleri satışı, montaj ve kurulumu.Uygun fiyat ve garantili servis hizmeti.
Tel : 0216 392 34 34 & GSM : 0541 392 34 34

Ümraniye Karel Santral Servisi Hilal iletişim sistemleri olarak Ümraniye ilçemizin bütün bölgelerine uygun fiyat garantisi ile santral satışı, telefon santrali kurulumu ve servis hizmeti, kamera sistemleri kurulumu, yapısal kablolama, network hizmeti, bina haberleşme sistemleri, çağrı mnerkezi çözümleri, ip ve dect santral sistemleri alanında profosyonel hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Santral Servisi

Telefon santrallerinizin servis ve bakım hizmetleri sürekli kendini yetiştiren gelişime açık çözüm odaklı çalışan profosyonel teknik servis personellerimiz tarafından yapılmaktadır.Teknik servis ekibimiz sürekli karel tarafından yapılan eğitimlere düzenli olarak katılarak gerekli eğitimi ve sertifikasını almış personellerden oluşmaktadır.Yetişmiş ve yetkilendirilmiş personellerimizle Ümraniye Karel Santral Servisi Hizmeti vermekteyiz.Servis taleplerinizde hızlı müdahale ve çözüm odaklı çalışarak iletişiminiz aksatılmadan çözüm üretilmektedir.Karel santral servis ihbarlarında bulunduğunuzda teknik servis personelimiz sizinle iletişme geçerek ilk önce uzaktan müdahale ile arızanın giderilme yolları aranır.Uzaktan müdahale ile çözülemeyen problemlerde santral modeline göre yedek parça ile yerinde müdahale yapılır.Yerinde müdahale de arızalı santral veya karel santral kartı konsinye kart ile değiştirilir santralinizin çalıştırılması sağlanır.Arızalı kart veya santral tamiri yapılmak için alınır bu zaman zarfında iletişimiz kesilmez ve müşteri kaybı yaşamazsınız.

Santral Tamir Bakım

Tüm Karel Santral ve çevrebirimleri bakım onarım işlemleri karel tarafından garantili olarak yapılmaktadır.Ümraniye karel servisi olarak Bakım ve onarımını yaptığımız Karel santral ve çevrebirimlerin aynı arızanın tekrarlaması durumunda 6 ay boyunca ücretsiz olarak yapılır.

Karel Santral Montaj ve Kurulumu

Telefon santralinin kurulum ve montajı yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Montaj ve kurulum kılavuzunda belirtilen yönergelere göre uygun bir şekilde yetkili kişilerce yapılmalıdır.Yetkisi olmayan kişilerce yapılan montaj ve kurulumlar santrali garanti kapsamı dışında bırakabileceği gibi ileride de sürekli problem çıkarmasına sebep olabilir.Montaj yapılmadan önce uygun yer ve kablolama yapılması gerekmektedir.Direk güneş ışığına ve ısıya maruz kalacak yerde olmamalıdır.Nemden ve sudan uzak olmalıdır. Vibrasyon olmamalı tozdan uzak olmalı.Bağlı olacağı şebeke gerilimi standartlarda olmalı , toprak bağlantısı kontrol edilmeli yoksa toprak bağlantısı yapılmalıdır. Elektrik kesintilerinde çalışması için gerekiyorsa akü bağlanmalı. Ümraniye Karel Servisi olarak Karel Santrallerinin montaj ve kurulumu uzman personellerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Ümraniye Karel Santral Hizmetlerimiz

 • Uygun fiyat garantili yedek parça ve hizmet.
 • İhitiyaca göre Karel telefon santrali ve çevrebirimleri.
 • Telefon santrali, kamera sistemleri ve network altyapı kurulumu.
 • Yapısal kablolama, Patch Panel ve kabin kurulumu.
 • Karel ip santral ve ip telefon kurulumu
 • Mobil ve dect santral sistemleri
 • Uzak ofis ve dağınık yapı iletişim çözümleri
 • Profosyonel seslendirme ve IVR çözümleri
 • Çağrı merkezi kurulumu
 • CCTV ip ve analog güvenlik kamera sistemleri
 • Akıllı bina sistemleri
 • Bina haberleşme ve interkom sistemleri

Ümraniye ip santral kurulumu
Ümraniye karel santral servisi olarak işletmenizin veya kurumunuzun ihtiyacına göre ip santral ve ip telefon kurulumu yapmaktayız.Şubeler arası ücretsiz görüşme, iletişim sisteminin tek noktadan yönetilmesi voip gateway kurulumu gibi ihtiyaçlarınız profosyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Sorunsuz ve iletişimde kurumsal çözüm için Ümraniye karel santral servisi olarak bizi terch etmeniz sizin faydanıza olacaktır.