Kadıköy Karel Santral Servisi | 0216 392 34 34

Kadıköy Karel Santral Servisi
Hilal İletişim Sistemleri | Karel Telefon Santralleri Yetkili Satıcı ve Servisi
Tel : 0216 392 4 34 GSM : 0541 392 34 34

Kadıköy Karel Servisi Hilal iletişim sistemleri olarak hizmet verdiğimiz Kadıköy ilçemizin bütün bölgelerine kaliteli hizmet ve profosyonel çözüm üretmekteyiz.Çözüm ortağı olduğumuz işletmelere alanında katma değerli hizmet ve orjinal ürün tedariği yapmaktayız. ip analog telefon santrali satışı ve kurulumu, yapısal kablolama ve network sistemi, kamera güvenlik sistemleri, bina haberleşme ve interkom sistemleri, çağrı merkezi çözümleri gibi alanlarda kurumsal hizmet vermekteyiz.

Telefon Santral Servisi

Karel telefon santralleri iletişim ihtiyaçlarınızı en kolay ve en etkili şekilde çözümlemeniz için geliştirilmiş kullanıcı dostu cihazlardır. Gelen ve giden çağrılar için sürekli çalışıyor haldedirler.Kullanmasanızda açık konuma bekler pozisyonda dururlar. Bu durumdan dolayı arıza yapmasıda olasıdır. Karel Santral Arızaları çoğunlukla sıksık elektrik kesintisi ve stabil olmayışından, kablo tesisatından ve telekom hatlarından kaynaklanır.Arıza yapması durumunda Yetkili servis e danışmanız doğru olacaktır. Yetkili servisi arayıp yönergelerini dinleyerek arıza tesbiti yapabilirsiniz.Arızanın uzaktan kontrol ve programlamayla giderilemediği durumlarda Karel Santral Yetkili Servisinden servis talebinde bulunabilirsiniz.Kadıköy Karel Santral Servisi olarak bizden almış olduğunuz servis hizmeti garantilidir. Aynı arızanın 3 ay içerisinde tekrarlaması durumunda garanti kapsamından yapılır.

Telefon Santral Montajı

Kadıköy karel Santral servisi olarak karel Ms26 Santral, Karel MS38, Karel Ms48, Karel MS128, Karel MS224, Karel DS200, Karel ipg500, Karel ipg1000 Telefon santrallerini garantili montaj ve kurulumunu yapmaktayız. Karel Santral Motajı, Montaj ve kurulum yönergelerine uygun profosyonel ekiplerimizce yapılmaktadır. Yetkili kişilerce montajı yapılan santraller garanti kapsamı dışında kalabilir. Santrallerinizin uzun süreler problem çıkarmadan çalışması ve sık sık arıza yapmaması için yetkili servise yaptırmanız sizin çıkarınıza olacaktır.


Karel Yedek Parça

Karel Kadıköy Servisinden aldığınız hizmetler ile birlikte karel santral ve yedek parçaları orjinal ürün olmakla beraber garanti kapsamındadır.Karel Telefon Santralleri tamiri ve değişimi karel tarafından yapılmaktadır.Bu sebeple kullanılan yedek parça ve değişimler seri numarası ile işlenerek garanti verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular – Santral Arıza Sebepleri

Santralden 9′ dan Hat alamıyorum ?
Telefon santrali dış hat, telekom hatları kontrolleri yapılır, telekom kaynaklı arızalarda servis sağlayıcıya arıza kaydı bırakılır.

Dahili aramalarda başka bir abonenin zili çalıyor.
Yönlendirme yapılmış olabilir.Yönlendirme yapılan aboneden 85 tuşlanarak yönlendirme iptal edilir.

Aradığım Abonenin zili çalmıyor ama açınca konuşabiliyoruz.
Dahili aboneden rahatsızedilememe kodu girilmiş olabilir 830 tuşlanarak iptal edilir. Karel MS26 ve Karel MS38 Santrallerde bazen santral adaptör PS02 de arızlanmış olabilir.

Santralden 9 Tuşladığımda meşgul sesi alıyorum.
Dahili abone arama yetkisi olmayabilir. Operatör telefonudan ilgili aboneye arama yetkisi verilir.

Dışardan aramalarda sesli yanıt devreye girmiyor.
Operatör telefonundan 8741 tuşlanarak robot operatör devreye alınır.