Mobil Telefon Uygulaması

Telesis SipPhone ile akıllı cep telefonunuzu yada tabletinizi, Dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınız olduğu sürece telefon santralinizin dahili bir abonesi olarak çalıştırabilirsiniz. Arabada, evde, sokakta, şehir dışında, yurtdışında nerede olursanız olun, cep telefonunuzdan sadece dahili numara tuşlayarak internet üzerinden ücretsiz bir şekilde arama yapabilirsiniz. Hatta şirketiniz telefon santralından dış hat alarak aramalar yapabilirsiniz.

  • Eşsiz ses kalitesi,
  • Eşsiz stabil çalışma performansı,
  • Eşsiz pil tüketimi,
  • Eşsiz kolay kullanım,
  • Hepsi bir arada sadece Telesis SipPhone’da. Hemde Telesis Telefon Santralı kullanıcılarına özel ücretsiz!

Telesis SipPhone kullanıcıların SIP protokolünü destekleyen VoIP santrallarına tanımlı SIP hesapları üzerinden telefon görüşmelerini gerçekleştirmeleri için geliştirilmiş bir Android™ uygulamasıdır. Çağrıların hücresel veri veya WiFi üzerinden gerçekleştirilmesini sağlar. Telesis SipPhone uygulaması aynı anda iki hesabı destekler.

Telesis SipPhone, birden çok AU’lu Telesis rX santrallarla birlikte kullanıldığında aynı tek bir SIP hesabını yedekli olarak kullanabilmektedir.

Telesis SipPhone’un diğer softphone lardan ayıran en gelişmiş özelliği, kayıt kaybetmeden arka planda kesintisiz çalışabilmesidir.

Telesis SipPhone ileri seviye SIP telefon özelliklerini destekler. Çağrı transferi, beklemede çağrı varken ikinci çağrı, çağrı bekletme, aktarma, konferans daha fazlasını destekler.