Kartal Telesis Santral Servisi

Tel : 0216 392 34 34 GSM : 0541 392 34 34

Hilal İletişim Sistemleri
Telesis Kartal Bayi,
Kartal Telesis Telefon santralleri bayi, telefon santralleri,ip santraller,ip telefonlar,ip dect sistemleri ,görüntülü görüşme sistemler satışı kurulumu ve kurulum sonrası teknik servis hizmetleri.

  • Tel    :    0 216 392 34 34
                  
  • GSM :    0 541 392 34 34
  • GSM :    0 555 668 66 05

Kartal Telesis telefon santral servis ; uygun fiyat ve garantili bakım onarım hizmetleri. Telefon santral servisi,yıllık ve aylık periodik bakım hizmetleri, demontaj ve montaj işlemleri, santral kurulumu ve santral alt yapıhizmetleri, santral ve yapısal kablolama işlemleri, proje ve ihtiyaç tesbiti fizibilite maliyet çalışması.

Çözümlerimiz;
İhtiyaca Göre Çözümler; Görüntülü haberleşme çözümleri, mobil haberleşme çözümleri,ip haberleşme çözümleri,analog telefon çözümleri, sesliyanıt ve ses kayıt çözümleri..
Sektörlere Göre Çözümler; ulaşım sektörü çözümleri, otel ve turizm sektör çözümleri, kamu kurum ve kuruluşları DMO çözümleri, Sağlık kuruluşları iletişim çözümleri, Ünüversite ve öğretim kurumları santral çözümleri, Banka ve finans kurunmları iletişim çözümleri, Mağaza ve perakende iletişim çözümleri, fabrika ve üretim tesisleri iletişim çözümleri, Deniz ve gemi santral sistemleri.
Teknolojilerine Göre İletişim Çözümleri; Pure ip iletişim çözümleri, ip hibrit santral sistemleri, otonom santral sistemleri, sayısal telefon setleri, kablosuz dect sistemler.