Multitek Santral Servisi

Hilal İletişim Sistemleri
Multitek Telefon Santralleri  Bayi,
Multitek telefon santralleri yetkili bayi, telefon santralleri, apartman konuşma sistemleri, görüntülü diyafon sistemleri , satış kurulum ve satış sonrası servis hizmetleri.

  • Tel    :    0 216 392 34 34
                   
  • GSM :    0 555 668 66 05
  • GSM :     0541 392 34 34 

Multitek Santralleri , Multitek kamera ve güvenlik sistemleri, multitek akıllı bina ve bina haberleşme sistemleri, multitek diyafon ve görüntülü kapı sistemleri Yetkili Satıcı ve Yetkili Servisi.

Hizmetlerimiz;
Garantili Servis Hizmeti;
servis talepleriniz doğrultusunda müdahale ve bakımını yaptığımız, arızasını çözdüğümüz sistem ve cihazların 6 ay boyunca garanti vermekteyiz, aynı arızanın tekrarlaması durumunda ücretsiz servis hizmeti vermekteyiz.

Garantili Onarım Hizmeti;
Onarımı ve bakımı yapılan santral, diyafon, kamera sistemleri, telefon, alarm cihazlarınızın Multitek tarafından 6 ay boyunca tamir garantisi yapılmaktadır.Aynı arızadan cihazınızın tekrar tamire gelmesi durumunda garantiden yapılacakır.

Yıllık ve Aylık Periodik Bakım Hizmeti;
Geniş ölçekli telefon santral, apartman santral ve bina konuşma sistemleriniz , belirlenecek periodik sürelerde bakım hizmeti yapılmaktadır.

Arıza tesbit ve İkame Cihaz Desteği;
Kesintiye uğramaması gereken sistemlerde arızalı kartın veya cihazın tamir ve bakım süresince sistemin kesintiye uğramaması için yerine ikame cihaz takılarak tamir ve bakım süresince sistem kesintiye uğramadan çalışması sağlanır.